• DOLAR
  3,0895
  % 0,3101
 • EURO
  3,3618
  % 0,2684
 • ALTIN
  125,8796
  % 0,2167
 • BIST
  79.762
  % -0,2129
Lys Coğrafya Konuları

Lys Coğrafya Konuları

Lys Coğrafya konuları, sözel öğrencilerin sorumlu oldukları konulardır. Ygs coğrafya konularına nazaran, daha geniş bir kapsama sahiptir. Lys coğrafya konularından çıkan sorular, genellikle bilgi ağırlıklı sorulardır. Az miktarda sorulan yorum soruları için de gerekli bilgilere sahip olmanız şarttır. Lys Coğrafya dersinden başarılı olmak için; verimli bir çalışma gerçekleştirmenizin yanı sıra, doğru konulara çalışmanız da önemlidir. […]

Lys Coğrafya konuları, sözel öğrencilerin sorumlu oldukları konulardır. Ygs coğrafya konularına nazaran, daha geniş bir kapsama sahiptir. Lys coğrafya konularından çıkan sorular, genellikle bilgi ağırlıklı sorulardır. Az miktarda sorulan yorum soruları için de gerekli bilgilere sahip olmanız şarttır.

Lys Coğrafya dersinden başarılı olmak için; verimli bir çalışma gerçekleştirmenizin yanı sıra, doğru konulara çalışmanız da önemlidir. Sizin için hazırlamış olduğumuz aşağıdaki tabloyu incelediğinizde hangi konudan yıllara göre kaç soru çıktığını görebilirsiniz. Bu dağılımların, 3 yıl için hazırlanmış olduğunu ve geçmiş yıllara baktığınız zaman hiç bir konu için çıkmaz dememeniz gerektiğini unutmamalısınız. Yine de, Lys Coğrafya dersinde daha fazla çıkmakta olan konulara, çalışma programınızda daha fazla yer vermeniz, sizin için daha faydalı olacaktır.

Lys Coğrafya
Lys Coğrafya

Diğer derslere ait Lys konularına ulaşmak için; tıklayın.

Ygs konularına ulaşmak için; tıklayın. 

Sitemizin daha çok kişiye ulaşması için lütfen yazımızın linkini sosyal medya adreslerinizde paylaşın.

Bir önceki yazımız olan Lys Matematik Konuları başlıklı makalemizde lys konuları, lys matematik ve lys matematik konuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM