• DOLAR
  3,0781
  % -0,0601
 • EURO
  3,3521
  % -0,0209
 • ALTIN
  125,5586
  % 0,3313
 • BIST
  80.042
  % 0,1375
Ygs Türkçe Konuları

Ygs Türkçe Konuları

Pek çok öğrencinin,Ygs’de hangi konulardan sorumlu olduklarını bilmedikleri için; problem yaşadıklarını gözlemlemekteyiz. Daha az soru çıkacak konularla harcamış olduğunuz zamanı, sınavda karşınıza daha çok çıkacak olan sorular için harcarsanız, otomatik olarak net oranınız da artacaktır. Zamanınızı doğru şekilde harcamanız için, Ygs Türkçe alanında çıkacak olan konu başlıklarını veriyoruz. Böylelikle  Ygs Türkçe konularını bilerek, doğru çalışma yöntemleri […]

Pek çok öğrencinin,Ygs’de hangi konulardan sorumlu olduklarını bilmedikleri için; problem yaşadıklarını gözlemlemekteyiz. Daha az soru çıkacak konularla harcamış olduğunuz zamanı, sınavda karşınıza daha çok çıkacak olan sorular için harcarsanız, otomatik olarak net oranınız da artacaktır.

Zamanınızı doğru şekilde harcamanız için, Ygs Türkçe alanında çıkacak olan konu başlıklarını veriyoruz. Böylelikle  Ygs Türkçe konularını bilerek, doğru çalışma yöntemleri ve taktikler ile Türkçe dersinde başarılı olmanız, hiç de zor olmayacaktır. Ayrıca, kendi programınızı hazırlarken, sınavda çıkacak olan konular üzerinden yola çıkarak hazırlar iseniz; hem programınızı daha kolay hazırlayabileceksiniz, hem de bu liste üzerinden, konularınızın ne kadarının tamamlandığını ve geriye kalan konularınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Tavsiyemiz, önümüzdeki günlerde, her ders için yayınlayacağımız bu konu listelerini, odanızın duvarına asmanız ve bitirmiş olduğunuz her konuyu, renkli kalem ile çizmeniz. Ayrıca; düzenli konu tekrar yaparken de, Ygs Türkçe konularına  göre hareket etmeniz, sizin için daha faydalı olacaktır.

Vermiş olduğumuz konular Ygs Türkçe konularının tamamını oluşturuyor olsa da, soru dağılımı her sene değişmektedir. Bu konuda kesinlikle kesin bir şey söylemek mümkün olmayacaktır. Önemli olan, sizin az ya da çok soru çıkan tüm konuları biliyor olmanız. Yine de elbette soru sayısı fazla olan konular için biraz daha fazla gayret etmeniz iyi olacaktır.

Aşağıda gördüğünüz ve sizin için hazırlamış olduğumuz Ygs Türkçe konuları ve soru dağılımları, Ygs Türkçe 2015 yılına ait olan tahmini konu ve soru sayılarını içermektedir.

Ygs Türkçe Konuları

ygs-türkçe-konuları

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

4 yorum

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM